Studenci naszego Instytutu – Stefania Sikorska, Daniel Janusz i Wojciech Kliks – wzięli udział w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. "Europa Środkowa w cieniu dominacji". Konferencja odbyła się 12 czerwca w gmachu Poznańskiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk. W jej trakcie nasi studenci wygłosili następujące referaty: Stefania Sikorska: "Motyw dominacji Związku Radzieckiego w przemówieniach pierwszomajowych na przykładzie Zielonej Góry w latach 1975-1989", Daniel Janusz: "Od zależności do hegemonii – Świętopełk I Wielki i jego polityka wobec Państwa Wschodnich Franków", Wojciech Kliks: "Polityka Papieża Innocentego IV wobec Państw Europy Środkowej i Wschodniej". Studentom gratulujemy kolejnych wystąpień!
